Mobil

BlackBerry'nin hem dokunmatik hem klavyeli telefonu sızdırıldı

BlackBerry 10 ile çalışan hem dokunmatik hem klavyeli N serisi sızdırıldı.

BlackBerry'nin hem dokunmatik hem klavyeli telefonu sızdırıldı

RIM'in BlackBerry lansmanı yaklaştıkça sızıntı resim ve bilgileri de gelmeye devam ediyor.  Şimdi de BlackBerry N serisi olarak adı geçen hem dokunmatik ekran hem de fiziksel QWERTY klavyeye sahip olan BlackBerry 10'lu akıllı telefona ait yeni bir görsel internete sızdırıldı.

Bu seriye ait telefonun geçtiğimiz günlerde de arka yüzüne ait görseli sızdırılmıştı. Akıllı telefonun bu görselle birlikte ön yüz tasarımı da belli oldu. Çin sitesi cnBeta tarafından sızdırılan görselde, cihazın kapasitif dokunmatik ekranı ve BlackBerry cihazlarından alışık olduğumuz tasarıma sahip QWERTY klavyesini görüyoruz.  Fakat yayınlanan görsel dışında başka bir teknik detay yada bilgi verilmemiş.

1356386025_12435001030697253.jpg

RIM, BlackBerry 10 işletim sistemine sahip yeni görüntüleri sızan sadece dokunmatik ekranlı  Z10 akıllı telefonla birlikte hem dokunmatik hem de QWERTY klavyeli N serisi cihazını 30 Ocak 2013'te New York'ta düzenleyeceği bir etkinlikle kullanıcıların beğenisine sunacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.