Mobil

BlackBerry'nin ikinci Android akıllı telefonu sızdırıldı

BlackBerry'den ikinci bir Android telefon geliyor!


BlackBerry’nin ilginç tasarımı ile dikkat çeken akıllı telefonu BlackBerry Passport’un Android sürümü geleceği söylentileri daha önce gündemde yer almıştı. Yeni gelen iddialara göre BlackBerry, kaydırarak gizlenen klavyeye sahip ilk Android modeli Priv’in aksine, görünen QWERTY klavye özelliği ile ikinci bir Android akıllı telefon hazırlığı içerisinde.

Bahsettiğimiz telefonun kod adı Vienna ve bir önceki modelin kod adının Venice olduğunu düşünürsek (ünlü Avrupa kentleri Viyana ve Venedik), bu isim oldukça mantıklı görünüyor. CrackBerry’nin sızdırdığı BlackBerry Vienna’nın nihai tasarımı olmayabilir ama BlackBerry Priv gibi Premium bir tasarıma sahip değil gibi görünüyor. Biz bun modelin daha ucuz bir ürün olacağını düşünüyoruz.

1447304491_blackberry-vienna.jpg

BlackBerry Vienna görseline baktığımızda, telefonun ekran çerçevesinin etrafında bir sürü şey olduğu görülüyor. Mesela QWERTY klavye üzerinde üç fiziksel Android tuşları, arka ve ön kameraları görebilirsiniz.

Şimdilik BlackBerry Vienna’nın teknik özellikleri ve ne zaman tanıtılacağı hakkında bir bilgi yok. Bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.
1447304507_blackberry-vienna-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.