Mobil

BlackBerry'yi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

BlackBerry 10'dan 10 yıl sonra beklentileriniz neler?

BlackBerry'yi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

BlackBerry yaz aylarının başlarında yeni telefonunu tanıtacağını duyurmuştu. Tarihler ilerledikçe herkesin yeni BlackBerry hakkındaki söylentileri arttı. Daha sonra BlackBerry yeni telefonunun ertelendiğini belirtti. Beklentilerin arttığı bir zamanda BlackBerry’nin erteleme haberi iyi karşılandı diyemeyiz.

Hatta hatırlayacak olursanız Google gibi firmalardan tavsiye mesajları geldi. Bundan da birkaç hafta sonra eski adıyla RIM bir çok çalışanını işten çıkardı. Medyaya yansıyan kötü etki satış rakamlarına da vurdu.

1365265576_images-1.jpg


BlackBerry 10 işletim sistemi ve yeni telefonlarıyla BlackBerry’nin eski yerini kazanma ihtimali oldukça düşük. Peki bundan 10 yıl sonra BlackBerry’yi nerede görüyorsunuz? BlackBerry 10 işletim sistemi BlackBerry’yi ayakta tutmaya yetecek mi? Yeni güncellemelerle sistemin geliştirilmesi bu durumu tersine de çevirebilir, ya da 10 yıl sonra akıllı telefon marketinden silinmesine de neden olabilir. Bu konudaki fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
talha
10 sene sonra blackberry cokcek motorola tamamen googlenin olacak google motorolayi kendi telefonlari icin alacak apple tam 2-3 yil sonra falan acik kaynak kodlu bir isletim sistemiyle donecek samsung hala ayni tasarimi kullanacak
Cevapla
akil
Bırak öteyi berryi goremiyom ben on sene sonradan bahs ediyorsunuz. On sene sonra nelerin yok olabileceğini görmek için on sene onceye bakın. Nice devler yıkıldı / yıkılıyor ...
Cevapla
hahahahah
göremiyorum :D
Cevapla
Gakko
5 yıl sonra yok görim ha.
Cevapla
s@mi
android varken hepsinin işi zor. nokia bile havlu atabilir android telefon cikarmazsa.android aslında ram canavarı bi sistem ama ışte yeni trend o.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.