Mobil

Bu alarm sizi uyandıracak!

Sabahları uyanmak artık daha kolay!


Daha önce de şeytansı bir gülümsemeyle tasarlanmış başarılı bir alarm uygulaması incelemiştik. Şimdi de sabahları kolay uyanmanın biraz pahalı bir yolu geliyor. "Sleep If U Can" uygulaması sabahları uyanma zorluğu çekenler için tasarlandı.

Öncelikle alarmı kurarken evinizden herhangi bir yerin fotoğrafını çekiyorsunuz. Bu banyodan ya da mutfaktan bir kare olabilir. Daha sonra kalkmak istediğiniz saate alarmınızı kuruyorsunuz. Sabah alarm saati geldiğinde yerinizden kalkıp aynı görüntüyü yakalayana kadar alarmınız sonlanmıyor. Yataktan kalktığınızda zaten uykunuz kaçmış oluyor ve başarıya ulaşıyor.

1346113466_original.png

160$ fiyatla gelen bu uygulama pahalı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Biraz daha garip durumlar ortaya çıkarmak isterseniz alarm kurmadan önce evin dışından görüntü alın. Ancak sabah kalktığınızda pijamalarınızla ne yapmaya çalıştığınız konusunda komşularınız endişelenebilir.

Yorumlar
sander
sesini kısarlarsa tel ne olur kısık sesde calsın dursun
Cevapla
Serdar
160 çok olmuş ama.
Cevapla
Misafir
problem tel sesini duymamaksa ne olacak? istedigi kadar
Cevapla
Misafir
buna da para verenler vardır
Cevapla
Misafir
Şanslıyım. her sabah kardeşimin bedava gaz bombalarıyla uyanıyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.