Mobil

Bu gerçekçi Galaxy S7 konsepti hakkında ne düşünüyorsunuz? (Video)

Samsung Galaxy S7 konsept tasarımları gelmeye devam ediyor.

Bu gerçekçi Galaxy S7 konsepti hakkında ne düşünüyorsunuz? (Video)

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S7, en az üç ay içinde resmen ilan edilecek.  Ancak Galaxy S7 daha tanıtılmadan hayranları konsept tasarımlar üretmeyi geleneksel bir durum haline getirdi.

Bilinen  en iyi konsept tasarım üreticilerinden biri olan Jermaine Smit, Samsung'un bir sonraki amiral gemisi için konsept tasarım geliştirdi. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S6’nın tasarım dilini Galaxy S7’de de kullanacak ve konsept tasarım, bu olasılık ve muhtemel özelliklere göre hazırlanmış.

Konsept Galaxy S7, F1.8 diyafram açıklığına sahip kamera, Exynos 8890 / Snapdragon 820 CPU, 4GB RAM ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi gibi özelliklere sahip. Ayrıca konsept, gül altın renkli Galaxy S7 gelebileceğini ima ediyor.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda görsellerini inceleyebileceğiniz Galaxy S7 konseptinin videosunu son sayfada izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.