Mobil

Bu Google Pixel 2, iPhone 8'den daha şık

Yeni sızdırılan Google Pixel 2 görüntüsü iPhone 8'den daha şık olduğunu gösteriyor.


Sızdırılan iPhone 8 görüntüleri, telefonun 2017 yılının en muhteşem ve en çekici yeni akıllı telefonu olabileceğini gösteriyor. Ancak, iPhone 8’den daha şık ve çekici akıllı telefonlar gelebilir.

Bu haftanın başlarında Android Police adlı bir blog, Google'ın Pixel 2 XL tasarımını gösteren render görüntülerini sızdırmıştı . İki yeni Pixel telefonunun en büyüğü G6'nın ilham kaynağı ile LG tarafından yapılmış daha etkileyici bir model olması bekleniyor. 

 1499844065_google-pixel-xl-2.jpg

Grafik tasarımcı Benjamin Geskin, şimdi de Pixel 2’nin beyaz versiyonunun render görüntüsünü yayınladı.  Yeni görüntü de kamera tamamen yanlış ancak, tasarımın geri kalanı büyük olasılıkla Eylül ayında ortaya çıkacak olan gerçek Google Pixel 2’de görmek istediğimiz şeye çok yakın. Gördüğünüz gibi, Google ve LG, ekranın çevresini küçültmek konusunda aşırıya gitme ihtiyacı hissetmedi. Sonuç olarak ekran, iPhone 8 ve Andy Rubin'in geçtiğimiz ay tanıtılan Essential Phone modeli gibi çok ince çerçevelere sahip değil.

1499956635_pixel-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.