Mobil

Bu görüntüler iPhone 6'ya ait olabilir mi?

iPhone 6 ilk kez görüntülenmiş olabilir!

Bu görüntüler iPhone 6'ya ait olabilir mi?

Apple iPhone 6 lansmanını yaz aylarında, telefonun satışına ise önümüzdeki Eylül ayında başlamayı düşünüyor. Apple'ın A8 işlemcisnin tasarımını bitirerek TSMC'de 20 nanometre üretim teknolojisi ile bu yeni işlemcilerini üretmeye başladığı da gelen haberler arasında.

Apple iPhone 6'da Arizona'da kurduğu safir cam tesisinde üretilen koruyucu safir camları kullanmak istiyor. Fabrikanın zamanından evvel bitmesi için gece gündüz çalışan Apple'ın iPhone 6 için safir cam üretiminede kısmen başladığı bildiriliyor. 

1396300413_apple-sapphire-factory-arizona1.jpg

iPhone 5C'nin ilk fotoğraflarının Foxconn'da çalışan bir temizlik görevlisi tarafından sızdırıldığını hatırlıyor olmalısınız.

1396301834_iphone-5c-test-678x508.jpg

iPhone 6'ya ait olduğu iddia edilen yeni resimlerin ise Foxconn'da ki üretim bantlarına benzer yapıdaki bir ortamda çekildiğini görüyoruz. iPhone 6 tasarımının 3D bir yazıcının içindende çekilmiş olabileceği ise ayrı bir tartışma konusu olabilir. Şimdi dilerseniz Weibo sitesinin paylaştığı fotoğraflara bir göz atalım.

1396301436_iphone-6-weibo.jpg

Fotoğraflara inanır mısınız inanmaz mısınız bunu bilemeyiz ama Apple iPhone 6'yı ne kadar çok geciktirirse insanlarda merak o kadar fazla olacak ve sürekli yeni iPhone 6'yı sızdırmaya çalışacaklar. Özellikle 1 milyonu aşkın çalışanı olan bir fabrikada üretilecek olan iPhone 6'nın sızdırılmaması neredeyse imkansız olabilir.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Kamera çıkıntısı olan bu telefonu beğendiniz mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.