Bu iPhone modelleri indirimde! Elinizi çabuk tutun - Page 1

Apple tarafından üretilen iPhone, bu sene 13. nesli ile karşımıza çıktı. Merakla beklenen telefonlar yine oldukça talep gördü ve teknoloji dünyasının en ilgi çeken yüzü oldu. iPhone 13 ailesine bütçesi yetmeyenlerin gözü ise hemen bir veya birkaç önceki nesillere dikildi. Çünkü bir ürünün yeni modeli çıktıysa bir önceki modelin fiyatı otomatik olarak düşmeliydi. Ancak Türkiye’de bu kuralın geçerli olması pek mümkün değil. Çünkü Türk Lirası’nın gittikçe değer kaybetmesi, teknolojik ürünlerin fiyatlarını da arttırıyor. Durum böyle olsa da biz indirime giren iPhone telefonlarını derledik ve bir araya getirdik. Hala güzel fırsatların olduğunu söylemek mümkün.


Bu iPhone modelleri indirimde! Elinizi çabuk tutun


Güvenli bir telefonum olsun diyenlerin genel tercihi Apple oluyor. Çünkü Apple hem stabil bir performans hem de güvenliği aynı çatı altında birleştiriyor. Tabii kimisinin sadece marka algısından dolayı bu telefonları tercih ettiğini söylemek de mümkün. Eğer siz de bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, elinizi çabuk tutmanızda büyük fayda var. Zira ülkemizdeki fiyatlara güvenmek şu sıralarda çok kolay durmuyor.


Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri indirime girmiş olan iPhone modelleri ile baş başa bırakmış olalım. Fiyatını yazdığımız tüm ürünlerin Apple Türkiye garantili olduğunu da not olarak ekleyelim. İşte indirime giren Apple akıllı telefon modelleri!


iPhone 7


Fiyatı: 3.000 TL

Bu iPhone modelleri indirimde! Elinizi çabuk tutun - Page 2

iPhone 7 Plus


Fiyatı: 4.000 TL

Bu iPhone modelleri indirimde! Elinizi çabuk tutun - Page 3

iPhone 6s (Yenilenmiş)


Fiyatı: 2.500 TL

Bu iPhone modelleri indirimde! Elinizi çabuk tutun - Page 4

iPhone 6s Plus (Yenilenmiş)


Fiyatı: 2.750 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.