Mobil

Bu iWatch konseptleri "saat" anlayışınızı tamamen değiştirecek!

Apple'ın 2014 planlarından biri olan iWatch'ın konspet hali bile büyük beğeni topluyor!

Bu iWatch konseptleri "saat" anlayışınızı tamamen değiştirecek!

Apple'ın 2014 planlarından biri olan iWatch akıllı saat kategorisi içinde yer alsada Healthbook uygulaması ile özellikle sağlığı için endişe edenler ve sürekli sağlık kontrollerini yapmak isteyenler için çok özel bir cihaz oalcak. 

Akıllı saatler çok uzun bir süredir hayatımızda varlar ve görünnen o ki akıllı telefonların ekranları büyüdükçe hayatımızda olmayada devam edecekler. Akıllı saatlerin en önemli sorunu pil süresi ve tasaımı. Samsung Galaxy Gear ve dem modeli Gear 2 ile bu iki sorunu belli bir oranda aşmış olsada Sony'nin Smart Watch 2 modeli bu sorunların daha fazla üstesinden gelmiş gibi görünüyor. 

Apple ise tam bu noktada farklılaşmak için akıllı saatlerine farklı bir boyut kazandırmayı amaçlıyor. 1 yılı aşkın bir süredir  Healthbook uygulamasının geliştirilmesi için dünyanın dört bir yanından fikir ve mühendis alan Apple iWatch'ın sağlık anlamında tüm akıllı saatlerden daha fazlasını vereceğini belirtiyor.

Akıllı saatler biraz kaba göründükleri için özellikle kadınlar tarafından pek tercih edilmiyor. Apple bundan dolayı iWatch'ta 2 farklı ekran boyutunda saat kullanmayı tercih edebilir. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen telefon olan iPhon'lara ek olarak iWatch'ın da kendi kadın popülasyonunu yaratması bekleniyor.

Tam bu noktada ünlü tasarımcı Edgar Rios kendi tasarladığı iWatch resimlerini bizlerle paylaştı. Gelin fotoğrafları birlikte inceleyelim. iOS 7 ile içiçe geçmiş bu tasarım hakkında neler düşündüğünüzü lütfen yorumlarda belirtin.

1397479058_iwatch-concept-edgar-rios-1.jpg1397479080_iwatch-concept-edgar-rios-3.jpg1397479092_iwatch-concept-edgar-rios-4.jpg1397479102_iwatch-concept-edgar-rios-5.jpg1397479113_iwatch-concept-edgar-rios-6.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.