Mobil

Bu Java yazılımı eski telefonları akıllı yapıyor!

Bu yazılım ile birlikte SMS demek herşey demek!

Bu Java yazılımı eski telefonları akıllı yapıyor!

Yaklaşık olarak uzun bir süreç geçmedi aslında internetsiz cep telefonlarını kullandığımız dönem, yakın bir zaman içindeydi. Şimdilerle kıyaslanabilecek olunursa şuan kullandığımız akıllı telefonlar çığır açacak bir teknoloji ürünleridir.

Bu haberimizde internet bağlantısı olmayan eski model cep telefonu kullanıcılarının kullandığı bir Java yazılımı ile birlikte telefonlarını nasıl akıllı bir telefona dönüştürdüklerini hep birlikte göreceğiz.

XLBrowser isimli bu minik Java yazılımı internet olmayan telefonlarınızda SMS ile birlikte büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. SMS göndererek ve alarak internete ulaşmanızı sağlayan bu yazılım sayesinde eski model cep telefonları da birer akıllı telefon gibi kullanılabiliyor.

1335198576_20120422115142.jpg

Bir yazılım şirketi tarafından Java ile geliştirilen bir J2ME uygulaması olan XLBrowser ile birlikte eski model cep telefonlarına gündemde olunan yeni içeriklerin getirilmesi planlanıyor. İnternet erişimi olmayan cep telefonlarında bu yazılım şunlardan haberdar olmamızı ve kullanmamızı sağlıyor. Facebook, Gmail, Hotmail, Yahoo, sözlük, oyunlar, hava durumu raporu vb...

Yükleme işlemi için get.mobile-xl.com/demo bu adrese ulaşabilirsiniz, uygulamayı cep telefonunuza bluetooth ve kızılötesi ile yollayıp kullanım deneyimine başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.