Listemize Samsung ile başlıyoruz. Samsung Galaxy Alpha aslında bir amiral gemisi olarak duyurulmadı ancak orta segmentin iddialı modellerinden. Dolayısıyla performansı ortalama bir kullanıcıyı hala memnun edebilir. Değerlendirmenizde fayda var.

Samsung Galaxy S5, firma için genel bir başarısızlık oldu. Galaxy S serisinin en az satan modeli Galaxy S5 yenilendiği için şu sıralar uygun fiyatlara bulmak mümkün. Parmak izi okuyucusuna bile sahip olan bu emekli amiral gemisi çoğu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sonuncu Samsung modelimiz Galaxy Note 4. Büyük ekran ve yüksek performans arayanların ortak noktası Galaxy Note 4, şu sıralar 2000 TL’nin altında rahatlıkla bulunabiliyor. Performansı ise önümüzdeki 1 yıl daha sizi üzmeyecek kadar yüksek.

Isınma problemi ile zaman zaman gündeme gelse de ince çerçevesi ile dikkat çeken LG G3, gerek kamerası gerekse performansı ile sizi yeni bir telefona yaklaşık 2500 TL vermekten kurtaracaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.