Mobil

Bu, OnePlus 5'e ilk bakışınız olabilir

OnePlus 5'e ait ilk görüntü geldi. OnePlus 5'in ilk görüntüsü ince bir detayda ortaya çıktı.


OnePlus’ın yeni amiral gemisi, OnePlus 5 olarak bu yaz resmen tanıtılacak. Bununla birlikte, cihazın sızdırılmış görüntülerini henüz görmedik. Ancak, OnePlus kurucu ortağı Carl Pei'nin Instagram Hikayesi'nde görünen görüntü ile bugün bu durum değişti.

Bir kullanıcı, Pei'nin Instagram Hikayesine gönderilen biraz garip bir şey gördü ve ekran görüntüsünü verdi. Oldukça bulanık bir fotoğraf, ancak çift arka kameralarla donatılmış bir cihazı gösteriyor. Çift arka kamera kurulumu, bir süre için OnePlus 5'de söylenilen bir özellikti ve bu yüzden gördüğümüz şeyin bu olduğunu varsaymak doğaldır.

1494312208_oneplus-5-instagram-story-leak.jpg

Oldukça bulanık bir fotoğraf ve bize cihaza mükemmel bir göz atmamızı sağlamıyor. Gerçekten görebileceğiniz tek şey çift kameralı kurulum ki bu şimdiye kadar gördüklerimizden biraz farklı ama beklenen bir şey.

Söylentilere göre donanım özelliklerinin arasında, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı yer alıyor. Cihazın diğer varyasyonlarını 6GB RAM ve daha az depolama alanıyla da görebiliriz. Raporlar ayrıca, Snapdragon 835'i, 4,000 mAh pil ve 5,3 inç 2K ekranı bu telefonda göreceğimizi söylüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.