Bu sene çıkmasını beklediğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar - Page 1

Akıllı telefon pazarının lider üreticileri, amiral gemi modellerine ağırlık verdi ve bu anlamda büyük bir rekabet ortaya çıktı. Ancak cebini de önemseyen bazı kullanıcılar için giriş ve orta seviyedeki modeller de fazlasıyla önemli. Zira bu modeller, hem kullanıcıların ihtiyaçlarını yeteri kadar karşılayabiliyor, hem de ceplerinden daha az para çıkmasını sağlıyor. En çok orta seviye akıllı telefon üreten şirketlerin başında ise Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung geliyor. Samsung, A serisi ve M serisi adı altında çıkardığı modeller ile ülkemizde de oldukça büyük bir kesim tarafından tercih ediliyor.


Yalnızca Samsung değil, Huawei’nin bir alt markası olarak hizmet veren Honor, yeniden başarı yakalamak isteyen Nokia ve akıllı telefon pazarının yükselen değeri olan Xiaomi de bütçe dostu akıllı telefonlar üretmeye çaba sarf ediyor. ABD merkezli üretici Apple’ın ise kendi fiyat politikası çerçevesinde nispeten “uygun” bir iPhone modeli üzerinde çalıştığı da biliniyor. Peki bu telefonlar neler ve ne zaman çıkacaklar? İşte bu sene çıkmasını beklediğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar!

Bu sene çıkmasını beklediğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar - Page 2

Galaxy M11


Galaxy M11, Samsung'un en çok önemsediği serisi olan M serisinin son zinciri olarak karşımıza çıkacak. Özelliklerine dair birkaç sızıntı duyduğumuz telefon, gücünü Snapdragon 450 yonga setinden alacak.

Bu sene çıkmasını beklediğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar - Page 3

Honor Play 9A


Akıllı telefon pazarında yer edinmeye çalışan Honor, giriş seviye telefonu Honor Play 9A'yı bu sene piyasaya sürecek.

Bu sene çıkmasını beklediğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar - Page 4

Galaxy A71 5G


5G bağlantısına sahip olacak olan Samsung'un yeni bütçe dostu akıllı telefonu, Exynos 980 işlemcisinden gücünü alacak. 8 GB RAM ile gelecek olan cihaz, 4.370 mAh bataryaya sahip olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.