Bu söylentiler doğruysa, iPhone SE gerçek bir kahraman olabilir!

Apple yeni bir üçüncü nesil iPhone SE hazırlıyor ve tasarımı büyük ölçüde değişiyor. iPhone çok satacak modelini geliştiriyor. İşte iPhone SE 3!

Bu söylentiler doğruysa, iPhone SE gerçek bir kahraman olabilir!

Önceki söylentilerin aksine, Apple'ın mevcut tasarımı 4.7 inç ekran ve Touch ID ile gelecek. Ana Ekran düğmesi korunacak ve bu yeni söylentiye göre iPhone SE 3, iPhone XR üzerine kurulacak.

Apple'ın yeni planının iPhone SE 3'leri iPhone XR dış tasarımı üzerine kurmayı düşündüğü yönünde yoğunlaşıyor. iPad Air ve iPad mini gibi Touch ID ile yeni bir kilit açma düğmesi ekleniyor.

iPhone XR Tabanlı Bir iPhone SE 3 mü Geliyor!

Bu söylentiler doğruysa, iPhone SE gerçek bir kahraman olabilir! - Resim : 1

İPhone SE özel bir iPhone olacak. Her zamanki gibi önceki modellerin tasarımı kullanılacak ancak çekici ve iddialı bir fiyat elde etmek için işlemci güncellenecek. Tasarım korunurken iPhone XR modeli üzerine SE modeli yapılandırılacak.

İlk iPhone SE 2016 yılında piyasaya sürüldüğünde iPhone 5s tasarımını ve iPhone 6s işlemcisini almıştı. iPhone SE 2, 2020'de iPhone 8'in tasarımını ve iPhone 11'in işlemcisini kullanmıştı. İPhone SE 3'ün iPhone XR tasarımını kullanacağını düşündüğümüzde ise iPhone 13 işlemcisi ile geleceği kesinleşiyor.

iPhone SE'yi görmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek, 2022'nin başlarında pazara sunulacak. Net olan şey, A15 Bionic çipli iPhone XR tabanlı bir iPhone SE, ekranda Touch ID ve 400 dolardan gelecek. İşte bu noktada Apple için gerek tasarım ve gerek fiyat noktasında taşıyıcı model olacağı söyleniyor. Apple SE 3 ile harika işler başabilir.