Mobil

Bu telefon bu fiyatıyla Türkiye’de yok satar! Honor V30 Pro!

Honor’ın hali hazırda Türkiye’ye getirmediği uygun fiyatlı amiral gemisi modelini inceliyoruz. İşte Honor V30 Pro özellikleri!


Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor, geçtiğimiz yılın Kasım ayında V30 Pro modelini tanıtmıştı. 2019 Aralık itibariyle pek çok pazarda satışa sunulan ve 500 euro gibi hayli uygun bir etikete sahip olan Honor V30 Pro ne yazık ki Türkiye’ye hala gelmedi.

Kamera yetenekleri, 5G desteği ve güçlü teknik özellikleri ile dikkat çeken Honor V30 Pro modelini biz de takipçilerimiz için inceledik. Dilerseniz bu inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu telefon bu fiyatıyla Türkiye’de yok satar! Honor V30 Pro!

Honor V30 Pro teknik özellikleri itibariyle son derece tatminkar bir model. Eğer bu telefon ülkemize gelseydi fiyatı muhtemelen 5000 TL civarında olacaktı. Nitekim bu fiyata hali hazırda orta segment modelleri satın almak bile zor. Dolayısıyla Honor V30 Pro üst segmentteki pek çok müşteri kitlesini kendisine çekebilecek bir model.

Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. Telefonda aynı Huawei modellerinde olduğu gibi Google servisleri bulunmuyor. Belki fiyatının emsal modellerine nazaran daha düşük tutulmasını bu duruma da bağlayabiliriz.

Lakin bu olumsuz durumun dışında Honor V30 Pro genel itibariyle kullanıcılarını fazlasıyla memnun edebilecek bir cihaz.

Honor Türkiye hali hazırda bu modeli ülkemizde ne zaman satışa sunacağına ilişkin bir açıklama da yapmış değil. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Turhan
Ulan ne salak milletiz bi telefona 5bin verecek kadar andavalız git bi oyun pc si topla veya 4k tv al nrbileyim bıktım şu telefonları görmekten..
Cevapla
Tolga
Honor 20pro da gelmedi buda gelmez Belçika'da arkadaşım var bulursan getir dedim kaç elektromarket gezdi hiç bir yerde yok adını duyan bile yok.
Cevapla
Ali
Telefonda Google yok bizde 5G yok kesin çok satar
Cevapla
Cankus
Nesi uygun anlamadım
Cevapla
#vergi
Vergi %50+%18+%10+%1 vergi koyun birde satıcı kari %80 geciyor yani 500*2euro=1000euro
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.