Mobil

Bu telefonlar fiyatları ile şaşırtıyor!

Alabileceğiniz en iyi fiyat/performans akıllı telefon modellerini sizler için listeledik!

Bu telefonlar fiyatları ile şaşırtıyor! - Page 1

Koronavirüs pandemisinin ardından gelen kısıtlamalar sonrasında akıllı telefonlarımızı daha sık kullanır hale geldik. Akıllı telefonlara olan rağbet artınca fiyatlar daha da yükseldi. Elbette fiyat artışlarının tek sebebi arz/talep denklemi değil. Döviz kurlarındaki artış, çip krizi ve diğer faktörler de fiyat artışlarında etkili.

Neredeyse bilgisayar fiyatları ile yarışmakta olan telefon pazarında birçok modelin olması doğal olarak kafa karıştırıyor. Bu anlamda ise en iyi fiyat/performans telefon modelleri internet üzerinden en çok aratılan kelime öbeklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Dolayısı ile bütçesi kısıtlı olan ve yeni telefon almak isteyen kullanıcılar, genel olarak uygun fiyatlı bir model olmasının yanında, performans anlamında da yetersiz kalmayacak bir cihaz arayışındalar. Telefon alırken ödenen ücretler azımsanacak gibi değil. Kullanıcılarda da doğal olarak, ''bu kadar para ödüyorum, bari iyi birşey olsun'' düşüncesi hakim geliyor.

Peki telefon alırken nelere dikkat etmek lazım? Telefonun hafizası, RAM'i vs bunlar kullanıcı için ne anlam taşıyor. Alacağınız telefon ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı? Ucuz telefon alırken, birçok özellikten madur olur musunuz? Ya da kullanmayacağınız özellikler için çok daha fazla para vermekten mi korkuyorsunuz?

Biz de bu anlamda kafa karışıklıklarını gidermek ve size yardımcı olmak adına, halihazırda satışa sunulan en iyi fiyat/performans telefon modellerini sizler için listeledik.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan en iyi fiyat/performans telefonlarının yer aldığı listemize gelin hep birlikte göz atalım. (Not: Belirtilen fiyatlar internet alışverişi üzerinden baz alınmıştır. Mağazalardaki fiyatlar daha yüksek olabilir)

İşte en iyi fiyat/performans telefon modelleri!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.