Mobil

Bu uygulama bataryanızı uzatacak!

Pil sorununa çözüm getiren uygulama!

Bu uygulama bataryanızı uzatacak!

iTunes'te gözden kaçırmamanız gereken bir uygulama bulunuyor. Akıllı telefonlarda özelliklerde iPhone'larda pil sorunu artık kullanıcıların alştığı bir problem, bir çeşit ümitsiz vaka.

iPhone 5'te her ne kadar eskisinden daha iyi olan bu durum yine de çok iyi sayılmaz. Gün içinde telefonunu çok kullanan kullanıcılar için hala büyük sıkıntı. iPhone 5 ve iPhone 4S için ücretsiz olarak gelen bu uygulama ile bataryanızı uzatabilirsiniz.

1356957114_cell-1-jpg.jpg

Ara yüzü oldukça iyi görünen uygulama bataryanız bitmeye yaklaştığında elinden geleni yaparak uzatıyor diyebiliriz. Uygulama ile telefonunuzda yaptığınız tüm işlemleri batarya bazında kontrol altına alabiliyorsunuz.

1356957122_cell-2-jpg.jpg
Uygulamayı hemen indirmek için tıklayın!

Ayrıca uygulamayı kullanıp batarya sürenizin ne kadar değiştiğini de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
samsunglar iphone nun tırnağı olamaz arkadaşlar bunu sizde biliyorsunuz ama söylemek yürek ister... her uygulamanızda bug var... tutarsız bir cihaz
Cevapla
Misafir
uygulamalarin hepsi sadece guc kontrollerini degistiriyo onudavidgetlardan sece bilirsin
Cevapla
reis
note kullaniyorum geniş ekrana rağmen canavar gibi iphonede küçücük ekran var aksami zor ediyor nasil oluyorda bu millet o kadar parayi iphoneye veriyor anlamis degilim
Cevapla
buda yeniyil sakasi olsa gerek
Cevapla
terazi
her tarafı sarz olsa ne yazar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.