Mobil

Bu uygulama erkeklere ücretli, kadınlara ücretsiz!

Erkeklerin aylık ücret ödeyerek, kadınların ise ücretsiz olarak kullanabildiği mobil uygulama Richy, Türkiye'de büyük ilgi görüyor. Richy uygulamasının detayları haberimizde.

Bu uygulama erkeklere ücretli, kadınlara ücretsiz!

Tinder benzeri uygulamalar ile sosyal medyada tanışma olayları yeni bir boyut kazanmıştı. Richy uygulaması ise diğer tanışma uygulamalarından farklı bir politika izleyerek farkını ortaya koyuyor.

Richy, Erkeklere ücretli, kadınlara ücretsiz!

Sadece zengin erkekler ve güzel kadınlar kullanabilir şeklindeki tanıtımı ve farklı konsepti ile tüm dünyada dikkatleri üzerine çeken mobil uygulama Richy’ye olan ilgi Türkiye’de de artıyor. İngiltere’de geliştirilen ve kısa süre içinde 450 bin kullanıcıya ulaşan dating uygulaması Richy’ye, lüks yaşam tutkunu, seyahate çıkmadan önce gideceği ülkede yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen erkekler büyük ilgi gösteriyor.

1478504943_ekran-resmi-2016-11-07-10.48.24.png

Richy, “güzel kadınlar ve zengin erkekler” kriterlerini fiyat politikasının yanı sıra arka planda çalıştırdığı rating, otomatik filtreleme ve hesap onaylama algoritmalarıyla sağlıyor. Türkiye App Store’un “Top Grossing” listesinde üçüncü sıraya yerleşen ve ülkemizde halen 60 bin aktif kullanıcısı bulunan Richy’yi kadınlar ücretsiz kullanabilirken, erkeklerin mesajlaşma ve video görüşme özelliklerini kullanabilmeleri için aylık 59 dolar ödemeleri gerekiyor.

Uygulama bunun karşılığında, Rusya, Ukrayna, Türkiye, eski Sovyet ülkeleri, Balkanlar ve Güney Amerika gibi çok geniş bir coğrafyadan güzel kadınlarla sohbet için sınırsız mesajlaşma ve video görüşme hakkı veriyor. Kadınlar ise kendileriyle konuşan herkesin bu yüksek ücreti ödediğini biliyor.

7 ülkenin mobil marketlerinde ilk 10 uygulama içerisinde kendine yer edinen Richy, 2017 yılında 2 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Üye erkeklerin yüzde 90’ı 30 yaş ve üzerinde iken, kadın üyelerinin yüzde 80’i 20-30 yaş aralığında bulunuyor.

Android için Richy indir
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.