Mobil

Bu video Samsung Galaxy S5 Prime mı gösteriyor?

Youtube'da yayınlanan bu video Samsung Galaxy S5 Prime veya Galaxy S5 Active'in ön-üretim modelini gösteriyor olabilir.

Bu video Samsung Galaxy S5 Prime mı gösteriyor?

Cumartesi günü Youtube’da yayınlanan video, Samsung Galaxy S5’in bir versiyonunu gösteriyor.  Ekranın 1080 x 1920 çözünürlüklü ekrana göre daha keskin ve net olduğu söyleniyor ve 1440 x 2560 QHD ekrana sahip bir  Samsung Galaxy S5 olduğu ima ediliyor.

Video kaynağına göre bu telefon, Samsung Galaxy S5 Prime veya Samsung Galaxy S5 Active’in bir ön-üretim versiyonu olabilir gibi görünüyor. Ancak bu versiyonun Galaxy S5 gibi1080 piksel ekran ile gelmesi bekleniyor.

Aynı kaynak daha sonra bir video daha yayınladı ancak bu video ile önceki arasında çok fazla tutarsızlıklar ortaya çıkardı. Telefon model numarası Samsung Galaxy S5 Prime ait SM-G906 göstermesine rağmen, ekran çözünürlüğü sadece 1080 x 1920 olarak görünüyor. Ayrıca videodaki cihaz 480ppi 5 inç ekran ve işlemcisi de Snapdragon 800. Sonuç olarak bu videodaki telefon ne Galaxy S5 Prime, ne de Galaxy S5 Active!

Aşağıda yayınlanan her iki videoyu ve tutarsızlıkları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.