Mobil

Bugün yeni bir Apple Watch duyurulacak!

Apple'ın bugün gerçekleşecek olan lansmanında tanıtması beklenen yeni akıllı saati için de bir sızıntı meydana geldi.


Apple'ın bugün gerçekleştireceği lansmanda yeni iPhone karşımıza çıkacak. Apple'ın iPhone'un 10'uncu yılına özel olarak hazırladığı iPhone'un tanıtılacağı lansmanda, ayrıca iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini de göreceğiz. Ancak bunun yanında başka sürprizler de olacak.

Bir süredir Apple Watch'un yeni modellerinin de Apple lansmanında tanıtılacağı söyleniyor. Buna ilişkin gelen yeni bilgiler ise, Series 3 modellerinin renk seçeneklerine ilişkin. Apple Watch Series 3 modelleri arasında, altın rengi ve seramik gri seçenekleri olacak.

1505204443_sfaq-watch2x.png

Apple Watch Series 3 ile ilgili bilinen diğer bir bilgi ise, yeni saatlerde hücresel veri desteği bulunacağı. Böylece saat, iPhone'dan bağımsız olarak kullanılabilecek. Apple, bunun için kullanıcılara iki farklı seçenek sunacak. Bunlardan birinde hücresel veri desteği yer alacakken, bir diğeri tıpkı selefi gibi telefonla senkronize çalışacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.