Bütçe dostu Samsung Galaxy M11 özellikleri sızdırıldı!

Samsung’un yeni bütçe dostu akıllı telefonu olması beklenen Galaxy M11 tasarımı ve bazı özellikleri sızdırıldı.

Bütçe dostu Samsung Galaxy M11 özellikleri sızdırıldı!

Son zamanlarda bütçe dostu akıllı telefonlar üzerindeki çalışmalarını hızlandıran Samsung, buna Galaxy M11 ile devam edecek. Daha önce piyasaya sürmeyi planladığı birçok orta seviye akıllı telefonuna dair sızıntılar duyduğumuz Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisinin yeni orta menzilli cihazı ile oldukça iddialı olduğunu da sözlerimize ekleyelim. Sızıntılar konusunda zincirin son halkasını oluşturan Galaxy M11’in de tasarımsal yapısı ve özelliklerine dair detaylar sızdırıldı! İşte bütçe dostu akıllı telefon Galaxy M11!

Bütçe dostu Samsung Galaxy M11 özellikleri sızdırıldı!

Diğer M Serisi üyelerinin ayak izlerini takip eden cihaz, 1560x720 çözünürlüklü 6.4 inçlik bir LCD panel ile gelecek. Ayrıca gücünü 1.8 GHz hızında çalışabilen Snapdragon 450 yonga setinden alacak olan telefon, 3 GB ve 4 GB olmak üzere iki farklı opsiyon ile teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak. Bu opsiyonlarda sırası ile genişletilebilir 32 GB ve 64 GB dahili depolama alanları bulunacak. Arka tarafta ise bizleri 1.8 diyafram değerine sahip 13 megapiksel ana kamera, 2.2 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksel ikinci kamera ve portre modu çekimleri için bokeh oluşturmaya yardımcı olacak olan 2.4 derinlik sensörlü 2 megapiksellik kameralar karşılayacak.

Bütçe dostu Samsung Galaxy M11 özellikleri sızdırıldı! - Resim : 1

5.000 mAh batarya ile gelecek olan Samsung Galaxy M11, Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkacak. Arkasında fiziksel bir parmak izi tarayıcısı bulunan ve 3.5 mm jak girişi de yer alan telefon bunlara ek olarak yüz tanıma özelliğini de destekleyecek. Ancak bu yüz tanımanın ne derece güvenli olacağı konusunda ciddi soru işaretleri var.