Mobil

Bütçe dostu Samsung modeline Android 12 müjdesi!

Amiral gemi modellerini el üstünde tutan Samsung, giriş seviye telefonlarını da unutmuyor. İşte Android 12 güncellemesine kavuşan son Samsung modeli!

Bütçe dostu Samsung modeline Android 12 müjdesi!

Akıllı telefon sektörünün lider firmalarından birisi olan Samsung, yazılım tarafını da boş bırakmıyor. Amiral gemi modellerini hem donanımsal hem de yazılımsal olarak çok güçlü tutan şirket, giriş seviye telefonlarını da ihmal etmemeye çalışıyor. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten şirketin son hamlesi ise 2020 yılında satışa çıkardığı Galaxy A12 modelini Android 12 güncellemesi ile buluşturmak oldu.

Bütçe dostu Samsung modeline Android 12 müjdesi!

Android dünyasının en önemli aktörlerinden birisi konumunda olan Samsung, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Daha çok orta segment modelleri ile satış başarısı sağlayan Güney Koreli firma, giriş seviye telefonlarını da unutmuyor. Markanın bunu gösteren son hamlesi ise 2020 yılında satışa sürülen Galaxy A12 modelinde kendisini gösterdi. Buna göre söz konusu cihaz, sonunda Android 12 işletim sistemine kavuştu.

Ancak bu güncellemenin şimdilik yalnızca Rusya’da geçerli olacağını belirtmiş olalım. Yani Android 12 güncellemesinden yalnızca Rus kullanıcılar faydalanıyor olacak. Bunun ilerleyen zamanlardan diğer ülkelere geleceği düşünülse de tarihin henüz net olmadığını ifade edebiliriz. Fakat yine de Samsung’un bu güncelleme politikasını takdirle karşılamak lazım. Hatta şirketin Android cephesinde en iyi yazılım hizmeti sunan firma olduğunu söylesek herhalde ileri gitmiş sayılmayız.

Yorumlar
Efe
A12 1 yıldan fazladır kullanıyorum çok memnunm
Cevapla
Andım Gerekli Değil
Benim A13üm var ona niye gelmez
Cevapla
Android 12 isteyen biri
A12 gibi dandik telefona gelirken A70'e nasıl gelmiyor anlamadım
Cevapla
Rumuz yok
Neden dandik.ben a 13 dusunuyordum
Catstar
2019 model daha ne bekliyon bruhhh
A12 kullanan biri
O model eski 2019 model ne bekliyorsun
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.