Apple iPhone 6 ve Google Nexus 5

Bir tarafta 4.7-inçlik iPhone 6, diğer tarafta 5-inç ekrana sahip Nexus 5. iPhone 6 daha küçük ekran barındırmasına rağmen Nexus 5’ten uzun bir kasaya sahip. Genişlik konusunda ise Nexus 5 daha önde.

Samsung Galaxy S6 Edge ve HTC Desire 610

Samsung’un çiçeği burnunda akıllı telefonu Galaxy S6 Edge 5.1-inç ekrana sahip. HTC Desire 610’da ise 4.7-inçlik ekran kullanılıyor. Desire 610 buna rağmen Galaxy S6 Edge’den daha uzun ve daha geniş bir kasaya sahip.

HTC One M9 ve Motorola Droid Turbo

HTC One M9’da 5-inçlik ekran yer alıyor. Telefon, One M8’de olduğu gibi kalın çerçeveleri nedeniyle bir hayli eleştiri aldı. One M9, Motorola Droid Turbo’dan daha küçük ekran bulundurmasına rağmen daha uzun bir kasaya sahip. Genişlik noktasında ise 5.2-inçlik Droid Turbo’yu burun farkıyla önde görüyoruz.

LG G3 ve Sony Xperia Z3

LG, G2’den bu yana ince çerçeveli telefonlarıyla dikkat çekiyor. Güney Koreli firmanın 2014 yılı amiral gemisi G3 5.5-inçlik ekran bulundurmasına rağmen 5.2-inç ekrana sahip Xperia Z3 ile neredeyse aynı boyutlara sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.