Mobil

Büyük indirim: GM 9 Pro fiyatı düştü!

General Mobile, geçtiğimiz günlerde duyurduğu akıllı cep telefonu GM 9 Pro modelinin fiyatını enflasyonla mücadeleye destek amacıyla yüzde 25 oranında düşürdü.

Büyük indirim: GM 9 Pro fiyatı düştü!

En güncel teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıyla buluşturan General Mobile, enflasyonla mücadeleye destek vermek amacıyla İkitelli’de, yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikasında üretilen yerli üretim logolu yeni cihazı GM 9 Pro’nun fiyatında yüzde 25 indirim yaptı.

Sahip olduğu Video Görüntü Sabitleme (EIS) teknolojisinden 90 puan alarak, ilk günden global markaların üst segment ürünlerini geride bırakan GM 9 Pro, kalitesi DxOMark tarafından onaylanan, yapay zekâ ile güçlendirilmiş, 12MP ve 8MP’lik çift kamerasıyla ve diğer üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kullanıcılar tasarım, Ar-Ge ve üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen GM 9 Pro’ya lansman fiyatı olan KDV dahil 2.899 TL yerine yüzde 25 indirimle tavsiye edilen perakende fiyatı olarak 2.199 TL’ye ulaşabilecek. 

GM 9 Pro’da büyük indirim!

www.generalmobile.com üzerinden de altı taksit fırsatı ile satışa sunulan GM 9 Pro, zincir teknoloji marketleri ve seçkin cep telefonu mağazalarının yanı sıra; operatörlerin satış noktalarından da taksit avantajıyla satın alınabilecek.

Özgür Çetin'in GM 9 Pro inceleme videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak GM 9 Pro ile çekmiş olduğumuz görüntülere de aşağıda yer alan ilgili haber kısmından ulaşabilirsiniz. Telefon hakkındaki görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizlere bildirmeyi unutmayın.

Peki ya siz bu indirim konusunda ne düşünüyorsunuz? Satın almaya değer mi? 

Yorumlar
Çakır
Telefon normal fiyatına düştü.. Satılmıyor.. Milli duyguları kabartmayın..
Cevapla
misafir
türk malıysa dolarla ne ilgisi var..
Cevapla
Ömer
Hem Türk malı diyorlar hem dolar yükseldi diye fiyatları bindiriyorlar Çin’den alıp gelip Türkiye de montajlamayı yerli milli adı altında cahil millete kazıklıyorlar yazıklar olsun size
Cevapla
Bilge
Parçaların birçoğu yabancı fakat montaj da bir değer yaratma sürecidir, bu sebeple eski duruma göre bu da bir gelişmedir. Ben de bu tür ürünlerin "yerli", "milli" gibi ifadelerle anılmaması gerektiğini düşünüyorum. Hatta ürünlerin başına bu ifadelerin gelmesi için maliyet kalemlerini oluşturan parçaların bir oranı tutturması gerektiği fikrindeyim. Fiyat konusunda ise Türk markası olmasına rağmen tutarın yüksek olduğu kanısındayım.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.