Mobil

Çakma Galaxy S7 vs Gerçek Galaxy S7 Karşı Karşıya

Çakma Galaxy S7'yi gerçeğinde ayırt edebilecek misiniz?


Samsung'un 2016'ya damga vuran telefonlarından biri olan Galaxy S7, merdiven altı üreticilerin de iştahını kabartmışa benziyor.  Gerçek bir Galaxy S7 ile çakma Galaxy S7'nin yanyana videosu ve ortaya çıkan görüntüleri gerçekten oldukça şaşırtıcı zira ikisini birbirinden ayırt etmek bir hayli zor görünüyor. 

fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7.png

Bir tarafta Galaxy S7 diğer tarafta çakma Galaxy S7. Arka kamera kısmındaki benzerlik ciddi anlamda şaşırıtıcı. Sizce hangisi gerçek, hangisi çakma?


fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7-1.png

Benzerlik arka kısmın genel görüntüsünde de devam ederken, gerçek Galaxy S7 modelinde alt kısımda resmi ürün yazıları görünüyor fakat çakma S7'de bu alan boş bırakılmış.


fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7-3.pngHer iki telefonun MicroUSB portunun ve kulaklık girişinin yer aldığı alandan hangisi gerçek hangisi değil ayırt etmek ciddi dikkat isteyen ve zorlayıcı bir durum. Burada hangisi gerçek hangisi değil?


fake-galaxy-s7-ve-real-galaxy-s7-4.png

Güç butonun bulunduğu alan da iki telefonu birbirinden tam anlamıyla ayırt edecek detaylara sahip değil gibi görünse de üstteki telefonun güç tuşunun daha ince yapısı, telefonun gerçek Galaxy S7 olduğunu gösteriyor.


Fake Galaxy S7 ve Real Galaxy s7-5

Sim kart yuvasının bulunduğu alan ise gerçek Galaxy S7 sahiplerinin kolayca ayırt edeceği fakat daha önce bu telefonu incelememiş kişilerin zorlanacağı detaylara sahip. Çakma Galaxy S7 modelinde SIM kart slotu çok keskin bir şekilde kasadan ayrı dururken, gerçek Galaxy S7 modelinde bu alanın kasayla daha bütünleşik olduğunu görüyoruz.


Son olarak sizleri Galaxy S7 ve çakma Galaxy S7 videosu ile başbaşa bırakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.