Mobil

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

Activision tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan Call of Duty: Mobile, oyun piyasasına çok hızlı bir giriş yaptı ve ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

1 Ekim itibari ile Android ve iOS platformlarında oyuncuların kullanımına sunulan Call of Duty: Mobile, kısa sürede uygulama mağazalarının ilk sırasında yerini aldı. Yaklaşık 1,5 GB boyuta sahip olan ve PUBG Mobile'ın tahtını sallayabileceği düşünülen oyun ile ilgili detaylar haberimizde.

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı!

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulduğunu sizlerle paylaştığımız Call of Duty: Mobile, kısa bir sürede milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başararak,  İlk gününde iki milyon, ilk iki günde ise 20 milyon indirme sayısına ulaşmıştı.

Oyun; ABD, Japonya ve Hindistan başta olmak üzere birçok ülkede, üç günde 35 milyon indirmeyi geçerek hem Android hem de  iOS platformlarında en fazla indirilme oranına sahip olarak sıralamada zirveye yerleşti.

Call of Duty: Mobile, ilk üç günde 35 Milyon indirme barajını aştı! - Resim : 1

PUBG Mobile için önemli bir rakip olması beklenen yeni oyun için yapımcı şirket Activision, böyle bir popülarite beklemediğini belirterek durumu "şaşırtıcı" olarak değerlendirdi ve yüzün üstünde ülkede birinci sıraya yerleştiklerini ayrıca belirtti.

Aynı şekilde ülkemizde de birinci sırada olduğunu görmekte olduğumuz Call of Duty: Mobile oyununu indirmek için, aşağıdaki haberimizi tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Yavuz
Indirdim iki gündür cok sağlam calışıyor. Pugb den cok daha zevkli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.