Mobil

Casper’ın yeni akıllı telefonunun çizimleri sızdırıldı!

Casper’ın yeni akıllı telefonunun ekran çizimleri sızdırıldı. Cihaz bizlere neler sunuyor? İşte detaylar!

Casper’ın yeni akıllı telefonunun çizimleri sızdırıldı!

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın yeni akıllı telefonunun ekran çizimleri sızdırıldı.

Ölçümlere göre 6.22 ekran boyutunda olduğu düşünülen modelin, Casper’ın şu zamana kadarki en büyük ekranlı telefonu olduğu iddia edildi. Sızan tasarımdan anlaşıldığı kadarıyla son dönem trendlerine uyan Casper’ın yeni telefonundaki çentiğin, diğer modellerine göre çok daha küçük olduğu gözlendi.

Küçük çentikli tasarımıyla, yeni, dev boyutlu akıllı telefonunun, G serisinden olacağı öğrenildi. Son dönem telefonlarında yapay zeka teknolojisini kullanan Casper’ın, yeni telefonda da bu teknolojiyi kullanması bekleniyor.

Casper’ın yeni akıllı telefonunun çizimleri sızdırıldı!

Dolar kurunun artışı sonrasında akıllı telefon pazarında oluşan yüzde 35’lik pazar daralmasından sonra, Casper’ın bu kalitedeki ekranıyla fiyatları nasıl belirleyeceği ise bir merak konusu.

Dev ekranıyla bütün ayrıntıların incelenebileceği G serisindeki yeni modelin, 2019 yılının başlarında piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Henüz cihaz hakkında herhangi bir teknik sızıntı mevcut değil. Peki ya sizin Casper'dan beklentiniz nedir? Teknoloji devlerinin karşısında herhangi bir şansı var mıdır Casper markasının?

Konu hakkında daha fazla detay elimize ulaştıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
yakup
casper ürünlerden uzak durun derim çok sıkıntı yaşarsınız bu konuda deneyimli arkadaşlarım var
Cevapla
Timothy
Aynı durum her marka için geçerli, Nokia ve Apple hariç. Yüzlerce kez gördüğüm vakalara dayanarak özellikle telefonlarda Samsung, bilgisayarlarda Asus aşırı sorunlu. Henüz sorun yaşamayan insana rastlamadım, vardır elbet tek tük. Ve hepsi de resmi teknik serviste bile sorun yaşıyorlar. Casper telefon kullanan bir kişi tanıdım o da memnundu, o konuda başka fikrim yok.
Vatandaşlar..
ucuz..kaliteli..kalemli..5G.li olursa millet alır.
Cevapla
Timothy
Malesef yerli markalar, özellikle Casper; Çin cihazlarına marka basıp kakalıyor. Kendi tasarımı bir akıllı telefonu yok resmen, bu da bakalım hangi Çinli markanın telefonu olacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.