Mobil

CCleaner artık Android'de!

Bilgisayarlarımızdan tanıdığımız favori bakım araçlarından biri olan CCleaner, sonunda Android'e geldi!

CCleaner artık Android'de!

Bilgisayarlarımızdan tanıdığımız favori bakım araçlarından biri olan CCleaner, sonunda Android'e geldi! Geçtiğimiz yılın başlarında CCleaner'ın geliştirici blog sitesi üzerinden optimizasyon için tercih edilen popüler programın Android platformuna geleceği müjdelenmişti.

1396612192_img20140404143533.jpg

Ccleanar ücretsiz olarak Google Play'deki yerini aldı. Şu anda Android işletim sistemli mobil cihazlar için beta aşamasında olan uygulama sayesinde cihazlarınızı kolay bir şekilde optimize edebilir ya da gereksiz olan sistem dosyalarını ve ön bellek dosyalarını silerek performans artışı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Android'in CCleaner uygulaması, tarayıcı geçmişini ve istenmeyen uygulamaları hızlı bir şekilde silebiliyor.

Öncelikle bir hatırlatma yapalım: CCleaner uygulamasını indirmek için önce 'CCleaner for Android Beta' grubuna gmail hesabınızla katılmanız gerekiyor. Ardından Google Play'e giderek beta aşamasındakı uygulamayı indirebilirsiniz. 

Öncelikle  http://www.piriform.com/blog/2014/4/3/ccleaner-for-android   bu sayfadan gmail hesabınızla giriş yaptıktan sonra uygulamayı tester olarak kullanacağınızı seçin ve Google Play linkinden indirin. Aşağıdaki linke direkt giriş yaparsanız uygulama görünmez!

Google Play Store-Ccleaner

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.