Apple’ın bir sonraki iPhone telefonuna ilişkin konsept tasarımlar bile büyük ilgi görüyor. Cazibe merkezi haline gelen iPhone 7 konseptinde bu defa Hasan Kaymak imzası görüyoruz. Türk tasarımcı oluşturduğu iPhone 7 Edge konseptiyle gerçekten de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Hiç de fena görünmeyen iPhone 7 Edge konsepti Galaxy S6 Edge’de olduğu gibi kavisli kenar ekranlara sahip. iPhone 6 ve Galaxy S6 Edge'den ilham alan konsept tasarımı şık gösteren bir diğer unsur ise metal oluşu ve 6mm’lik kasası.

Apple, iPhone’nun ekranını büyütme konusunda fazlasıyla tutucu davrandı. Galaxy Note serisinin karşısına tam dört yıl sonra bir rakip çıkardı. Gelen satış bilgileri Apple’ın 5.5-inçlik iPhone 6 Plus’la ne kadar doğru bir iş yaptığını gösteriyor.

Peki Galaxy S6 Edge’in karşısına ne zaman bir rakip çıkar? Bunu zaman gösterecek fakat hızla gelişen mobil dünyasında benzer ekranlı telefonların kısa süre içerisinde artacağını gösteriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.