Mobil

Çerçevesiz Google Pixel 3 konsepti (Video)

Google'ın sıradaki amiral gemisi Google Pixel 3 nasıl olacak?


Geçen yıl, Google Pixel 2 , 16:9'luk bir geleneksel en-boy oranıyla piyasaya sürülürken, Pixel 2 XL 18:9 en-boy oranı ile piyasaya çıktı. Ancak, bu telefonların ekranın etrafında kalın çerçeveler var. Dolayısıyla, Pixel 2 ikilisi piyasadaki en iyi akıllı telefon olmayabilir. Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in özellikleri ve tasarımı hakkında konuşmak için henüz erken ancak, Google'ın her iki akıllı telefonunun da 18:9 ekranla başlatabileceği düşünülmektedir.

Concept Creators, Pixel 3'ün konsept görüntülerini piyasaya sürdü. Aşağıda izleyeceğiniz konsept video, Pixel 3'ün tam ekran tasarımı ve süper ince çerçeveler ile geleceğini gösteriyor.

Pixel 3 konsepti, selefi modeller gibi arka paneldeki iki tonlu tasarıma devam edeceğini gösteriyor. Akıllı telefon, beyaz, siyah, mavi ve kırmızı çoklu renk kombinasyonlarında görülebilir. Arka panelin büyük kısmı metalden yapılmış gibi görünüyor ve kamera muhafazası camdan yapılmış. Telefonun ön yüzü, ince çerçevelerle çevrilmiş uzunlamasına bir ekrana sahip. Ayrıca, cihazın ön kısmında bir çift hoparlör görülebilir.

Konsept video, akıllı telefonun 6 GB RAM ve 64 GB'lık dahili bir depolama kapasitesine sahip olacağını belirtiyor. Telefon bir Snapdragon yonga setiyle, muhtemelen Snapdragon 845 ile güçlendirilmiş. Tasarımcı, Google'ın Pixel 3'te çift arka kamera kullanmayacağına inanıyor. Çift kamera kurulumunun yalnızca Pixel 3 XL'de mevcut olabileceği ihtimali var.

Telefonun arka tarafında büyük boyutlu bir kamera sensörü ve bir parmak izi tarayıcı bulunuyor. Fiziksel düğmeler telefonun sağ kenarına yerleştirilmiş. Güç / kilit tuşu, erişimi kolaylaştıran farklı bir doku ve renge sahip.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.