Mobil

Çift kameralı iPhone Pro sızdırıldı

Apple'ın çift kameralı akıllı telefonu sızdırıldı.

Çift kameralı iPhone Pro sızdırıldı

Raporlara göre Apple Eylül ayında, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın yanında, Apple iPhone Pro lakaplı çift kamera ile yeni bir telefon planlıyor.

Sızdırılan resimlerdeki görünüşe göre iPhone Pro, ilk olarak iPad Pro’da görülen bir çift objektifli kamera ve manyetik akıllı konektörü ile spor bir görüntüde olacak.

1458069532_iphone-7-1.jpg

Çift objektif sistemi Apple tarafından geçen yıl Haziran ayında müracaat edilen ve bu yılın Ocak ayında verilen bir patene göre tasarlandı. Fotoğraf çekerken içine görüntü yerleştirme yeteneğine sahip geniş açılı bir objektif ve bir telefoto lensten yer alacak. Ayrıca resimde görülen iPhone arka kapağı üzerindeki üç noktada yeni modele akıllı klavye bağlamak üzere tasarlandığı iddia ediliyor.

Sızan resimlere göre iPhone 7’nin alüminyum gövdesi içine gömülmüş dairesel mercek halinde iki lens için tasarlanmış halinin iPhone Pro olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.