Mobil

Çift ön kameralı LG G7 sızdırıldı

LG G7'nin sızdırılan görüntüsü çift ön kamera gösteriyor


LG G7 olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı ve eğer gerçek ise bize telefonun önü hakkında biraz bilgi veriyor. Kenarları her zamankinden daha ince ve LG'nin 2018 amiral gemisi bir kez daha 18:9 en-boy oranına sahip olacak gibi görünüyor. Ayrıca sızdırılan görüntü, telefonun ön yüzündeki çift kamera ayarlarını da ortaya koyuyor. LG’nin, yeni amiral gemisini Samsung’un Galaxy S9 modellerinden önce piyasaya sürerse, Qualcomm'un yeni en üst düzeydeki Snapdragon 845 yonga setini kullanamayacağından, cihazın nisan ayında daha sonra piyasaya sürülmesini planladığı bildirildi.

Şirket, geçen yılki LG G6’yı Snapdragon 835 yonga seti ile güçlendirilerek geleceği söylentileri yaşansa da, Snapdragon 821 ile donatılmak zorunda kaldı. LG G7'in 2017'nin Snapdragon 835 yongaseti ile güçlendirilmesi gerekeceğine dair söylentiler yaşanırken, daha yeni söylentiler telefonun kaputunun altında yeni Snapdragon 845'e sahip olacağı yönünde.

LG, kısa bir süre önce CES'te, ne gerekiyorsa yapacağını ve yeni telefonlar çıkarmayacağını açıkladı. Buna ek olarak, rakiplerinin (özellikle de Samsung) çıkış tarihlerini karşılamak için belli bir süre yeni modeller çıkarmayacak. Şirket, yeni akıllı telefonları için "G" adından da kurtulmayı planlıyor.

LG G7'in Mart ayı ortasında tanıtılmasını bekliyoruz ve daha önce de belirttiğimiz gibi geçen yıl olduğu gibi Mart ayı yerine nisan ayında piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.