Mobil

Çift SIM kartlı HTC One için Android 4.2.2 yayınlandı

Uluslararası versiyon içinse güncellemenin dağıtımına her an başlanabilir.


HTC One için Android 4.2.2 güncellemesi final aşamasında geçtiğimiz haftalarda iki defa sızdırılmış ve özellikle ortaya çıkan son yazılımın oldukça stabil olduğu kullanıcı yorumlarından anlaşılmıştı. Dünya genelinde milyonlarca HTC One kullanıcı Android’in mevcut en güncel sürümünü sabırsızlıkla beklerken, Çin’e ve Rusya'ya özel üretilen çift SIM kartlı HTC One için Android 4.2.2 güncellemesinin ise resmen başladığı rapor edildi. 175MB boyutunda olan güncellemenin kısa süre içerisinde uluslararası sürüm için de yayınlanması bekleniyor. Şirkete yakınlığı ile bilinen LlabTooFeR adlı Twitter kullanıcı dağıtımın önümüzdeki hafta başlayacağını duyurdu.

1372621013_htc-one-dual-sim-android-422-update.jpg

Güncelleme kapsamında sunulan yeniliklere değinecek olursak; telefonda ara ara oluşan ısınma probleminin ortadan kalkarken, yeni bir çekirdeğin (kernel) yazılım içerisinde yer aldığı belirtildi. Bunun yanı sıra Ultrapiksel kameranın düşük ışık çekim performansında artış sağlanırken, telefonun genel anlamda bir önceki sürüme nazaran daha derli toplu bir kullanıcı deneyimi sunduğu ifade ediliyor. Yüzdeli batarya görünümü, Daydream ekran koruyucu, canlı ana ekran Blinkfeed’in Instagram ile entegasyonu , hızlı ayarlar menüsü ve Home butonuna uzun basıldığında menü tuşu vazifesi görmesi sayabileceğimiz diğer yenilikler arasında yer alıyor. 

Yorumlar
S.A.
Sabırsızlıkla bekliyoruz :)
Cevapla
sireno
cift sim cart li telfon yapcaklarina micro sd cart girisli modeli yapsalar daha iyi olurdu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.