Bu yılın başlarında duyurulan HTC One ME modeli listemizin birinci sırasında. Quad HD ekran çözünürlüğü sunan model HTC One M9 isimli akıllı telefona teknik özellikler bakımından benziyor. Ancak gövdesi metal değil, plastik.

LG’nin arka tarafı deri kapaklı modeli G4’te de çift SIM kart desteği bulunuyor. Ancak tabii ki bu özel bir versiyon. Yani her yerde bulmak pek mümkün değil. Çift SIM kartlı LG G4, LTE desteğinden mahrum bırakılmış.

Geçtiğimiz yaz aylarında duyurulan Samsung Galaxy Note 5, çift SIM kart desteği sunan en büyük ekranlı telefon olabilir. Eğer dokunmatik kalem ve çift SIM kart gibi ihtiyaçlarınız varsa, Note 5 tek alternatifiniz.

Galaxy Note 5 ile birlikte duyurulan Galaxy S6 Edge+ modelinde de çift SIM kart desteği bulunuyor. Her iki tarafı da eğimli bir ekrana sahip olan cihaz, çift SIM kart desteğine ihtiyaç duyanlar için önemli alternatiflerden bir tanesi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.