Çin'de yapılan en iyi akıllı telefonlar! - Page 1

Oppo Find 7

Çinli üreticisi Oppo'nun Find 7 modeli 5.5 inç ekranı ile göz dolduruyor. 2560x1440 piksel çözünürlüğe ulaşan telefon 2.5 GHz dört çekirdekli işlemci ile geliyor. LTE, Wi-ac, HSPA +, 13 MP kamera, 4K video kaydedici, 32 GB hafıza, A-GPS, ve HDMI adaptörü, NFC özelliği, Bluetooth...

Android 4.3 ile gelen telefonda ayrıca gösterişli markalarda görmeye alıştığımız özel kullanıcı arayüzü de bulunuyor. Fiyatı yaklaşık 600 dolar seviyesinde olan telefon Temmuz 2014'ten beri Çin'de satışta.

Çin'de yapılan en iyi akıllı telefonlar! - Page 2

Oppo Find 7

Çinli üretici Oppo'nun amiral gemisi olan Find 7 normal ve premium modelleri ile geliyor. Normal versiyon Full HD görüntüleri desteklerken premium versiyonu 2K çözünürlüğe kadar çıkıyor.

Çin'de yapılan en iyi akıllı telefonlar! - Page 3

ZTE Memo Grand LTE

ZTE, Türk kullanıcıların da aşina olduğu dev bir Çinli üretici. ZTE'yi Türkiye'de kendi markası ile tanımıyoruz ancak GSM oepratörlerimizin her gün kendi markaları ile reklamlarını yaptığı telefonların çoğu ZTE'nin fabrikalarında üretiliyor. Aslında bu ilişkiye daha çok, "ZTE tasarlıyor ve üretiyor, GSM operatörleri ise logolarını yapıştırıyor," demek doğru olur. ZTE'nin Memo Grand LTE modeli ise Samsung'un veya Apple'ın ya da LG veya HTC'nin kabuslarına girebilecek bir model...

Çin'de yapılan en iyi akıllı telefonlar! - Page 4

ZTE Memo Grand LTE

Memo Grand LTE 5.7 inç ekranı ile çok büyük bir telefon. 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcisi ve 12.6 MP kamerası ile çok kolayca gençlerin en popüler sosyal medya destekçisi olabilir. LTE, HSPA +, Wi-Fi n bağlantıları, A-GPS alıcısı, Bluetooth ve USB de telefonun diğer donanımları. Android 4.1.1 sistemi üzerinde ZTE'nin özel arayüzü çalıştırıyor.Fiyatı ise 500 dolar seviyesine ve Temmuz 2014'te piyasaya çıktı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.