Çıplak gözle 3 Boyut, üstelik HD: Discovery S1 - Page 1

LG Optimus 3D ile HTC EVO 3D modellerinin hatırlıyor musunuz? Hani 2011 yılında çıkan, 3B ekranlı ilk akıllı telefonlar? Çift kamera düzenekleri sayesinde çıplak gözle bile 3 boyutlu görmemizi sağlıyorlardı. Tabii günlük hayatta pek işimize yaradığını söylemek imkansız ama özelikle Youtube'un 3D destekleyen videolarında büyük bir seyir keyfi sunuyordu bizlere. Keza galeri uygulaması da 3B'ye göre optimize edildiğinden çektiğimiz fotoğraflara 'derin derin' bakabiliyorduk.

Çıplak gözle 3 Boyut, üstelik HD: Discovery S1 - Page 2

Tabii o zamanlar henüz ekran teknolojileri pek de gelişmiş olmadığından her iki model de 4.3-inç'lik ekran büyüklüğü ile yetinilen ve görece düşük çözünürlüğe sahip cihazlardı. LG'nin ki 800x480 piksel iken HTC 960x540'a çıkarmıştı çıtayı. İşte o günden bugüne kadar da orada kaldı 3B teknolojisinin akıllı telefonlara uyarlanmadı...

Çıplak gözle 3 Boyut, üstelik HD: Discovery S1 - Page 3

Evet; bu girizgah ertesinde gelelim haberimize:
Malum Çin'de merdiven altı üreticilerden tutun da dünya standartında tesislere sahip olanlara kadar envai çeşit üretici var. Haliyle rekabet yoğun. Böyle bir ortamda da yükselebilmenin yolu farklılaşmaktan geçiyor.

Çıplak gözle 3 Boyut, üstelik HD: Discovery S1 - Page 4

İşte VKWorld firması da yükselmek için yenilik teklif etmesi ve daha da önemlisi bu yeniliğinin tüketici gözünden karşılık görmesi gerektiğinin çok iyi farkında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.