Mobil

Çizilen iPhone X nasıl eski haline döndürülür?

Çizilen iPhone X'unuzu bu yöntem ile eski haline döndürebilirsiniz. Bunun için ihtiyacanız olan tek şey metal parlatıcı ve mikrofiber temizlik bezi .


Apple, iPhone'un 10. yılına özel iPhone X modelini tanıtmış ve bu modelde Premium malzemelere yer vermişti. Ancak bu malzemeler çizilmelere karşı maalesef ki söylendiği gibi çok dayanıklı değil.

Arka cam yüzeye göre daha hassas olan paslanmaz çelik çerçeve, günlük kullanımda çok çabuk çizilebiliyor. Snazzy Labs isimli YouTube kanalı, yan bölümleri çizik içerisinde olan iPhone X'u nasıl eski haline döndürebileceğinizi anlatıyor.

Snazzy Labs, metal parlatıcı ve mikrofiber temizlik bezi kullanarak çizik dolu iPhone X'un yanını, dakikalar içerisinde parlatmayı başarıyor.

Ancak bu noktada bir uyarıda bulunalım. Bu yöntem sadece Beyaz iPhone X'da düzgün bir şekilde uygulanabiliyor.

Uzay grisi iPhone X'da ise parlatma yöntemi Snazzy Labs tarafından asla önerilmiyor. Eğer bu yöntemi uzay grisi iPhone X'da uygularsanız, yandaki bölümler daha kötü bir görünüme sahip oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.