Çocuklar için en iyi tabletler! - Page 1

Tabletler hem eğlence hem de eğitim için harika bir araçtır, bu da onları bir çocuk için mükemmel bir hediye yapar, özellikle de henüz bir akıllı telefon için çok gençse.


Bu içeriğimizde ekran boyutu, bütçe ve oyun yeteneklerini göz önünde bulundurarak çeşitli görevler için uygun tabletleri inceleyeceğiz. Mobil oyun oynamak için güçlü oyunculardan, çocuğun Netflix, Disney + veya YouTube izleme makinesi olmaya yetecek kadar ucuz olanlara kadar.


İçeriğimizdeki tabletleri 3 başlık altında inceleyeceğiz. Bunlar sırası ile; en iyi küçük tabletler, en iyi büyük tabletler ve oyun için en iyi tabletler şeklinde olacak. Dilerseniz şimdi bu tabletlerin bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.


İşte çocuklar için en iyi tabletler;

Çocuklar için en iyi tabletler! - Page 2

En iyi küçük tabletler


Küçük tabletlerin tutulması daha kolaydır, büyük ekranlı meslektaşlarından daha hafif ve daha ucuzdur ve büyük bir akıllı telefonla karşılaştırılabilir, ancak telefon arama yetenekleri olmadan. Daha küçük bir beden sizin veya çocuğunuz için önemliyse, aşağıda seçim yapabileceğiniz bazı uygun cihazlara gelin birlikte göz atalım.


Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)


Çocuklar için Samsung tabletler söz konusu olduğunda, en büyük bahis Samsung'un hem büyük hem de küçük ekran boyutu seçeneklerine sahip olan Galaxy 2020, 8.4 inçlik bir ekrana sahip olacak.


Galaxy Tab A 8.4, film veya YouTube videoları akışı ve hafif oyunlar oynamak gibi temel eğlence için çok uygundur ve modern, çekici kavisli bir tasarıma sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, okumak için mükemmeldir.


Cihaz aynı zamanda ebeveynlerin çocukları için güvenli bir çevrimiçi ortam oluşturmalarına olanak tanıyan bir özellik olan Samsung Kids'i de destekliyor.

Çocuklar için en iyi tabletler! - Page 3

Apple iPad Mini 5


iPad Mini 5'in A12 Bionic çipi sayesinde herhangi bir iOS oyununu yüksek ayarlarda kusursuz bir şekilde oynayabilirsiniz.


7.9 inçlik bir ekrana sahip olan ve sadece 300 gram ağırlığında olan iPad, ilk nesil Apple Pencil'ı desteklemenin yanı sıra video için harika bir tablet ve okul için uygun bir tablet olabilir.


Apple, cihazlarında ebeveyn denetimleri de içeriyor ve ebeveynlerin içerik ve gizlilik kısıtlamaları ve günlük ekran süresi sınırlamaları belirlemesine izin veriyor. Buna ek olarak, oyuncular birçoğu her yaştan çocuklar için uygun olan 100'den fazla reklamsız oyuna erişim sağlayan bir Apple Arcade aboneliği başlatabilirler.

Çocuklar için en iyi tabletler! - Page 4

Amazon Fire HD 8


Amazon'un süper uygun fiyatlı 8 inçlik tableti, kullanımı kolay ebeveyn kontrollerine sahiptir ve isteğe bağlı Amazon FreeTime Unlimited aboneliği ile çocuklar, kitaplar, oyunlar, eğitim uygulamaları, filmler, TV şovları ve daha fazlası dahil olmak üzere 20.000'den fazla çocuk dostu oyunun keyfini çıkarabilir .


Her zamanki Android yerine Amazon'un Fire tabletleri, Android tabanlı, ancak daha kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzüne ve kendi uygulama mağazasına sahip olan Fire OS üzerinde çalışır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.