Mobil

Çocuklar için karne hediyesi mi arıyorsunuz?

Çocuklar için zorlu eğitim döneminin ilk tatili başlıyor. Yarıyıl tatilinde, eğlence ve eğitim için Artes QD1002 tablet en iyi hediye.

Çocuklar için karne hediyesi mi arıyorsunuz?

Öğrencileri zorlu geçirdikleri bir yarıyıldan sonra tatil ve karne heyecanı bastı. Yarıyıl tatilinde, okulun ilk döneminin stresini atacak çocuklar oyunlara ve İnternet’e odaklanacak. Karnelerde kırıkları olan çocuklarsa, 15 günlük tatili daha verimli bir yarı dönem için çalışarak kullanacak. Çocuğunuzun stresini atması ve başarılı olmasını istiyorsanız ona en iyi karne hediyesi olarak tablet alabilirsiniz.

Artes QD1002 oyun ve internet keyfini, güçlü bir cihazla bir araya getiriyor. 

4 çekirdekli 1,6 Ghz Arm Cortex A9 işlemciye sahip olan tablet, her türlü eğitim ve eğlence programını rahatça çalıştırabiliyor. 1280x800 çözünürlüklü 10,1 inç LCD ekran sayesinde eğitim ve film videolarını kaliteli şekilde izlemek mümkün.

1390207100_qd1002.jpg

Dersten sıkılan çocuklar için, 1 GB Ram ve Quad Core Mali 400 grafik işlemcisi, Android oyunlarını kaliteli şekilde çalıştırıyor. Tatilde mobil oyunlarla vakit geçiren çocuklar, sosyal ağlar sayesinde arkadaşlarıyla konuşup dünya gündemini de İnternet’ten takip edebilir. Mini HDMI çıkışı sayesinde, çocuklar yeni bir oyun konsoluna gerek kalmadan tabletlerini televizyona bağlayarak oyun da oynayabilir, dilerse film ve ders için de büyük ekranı tercih edebilir.

1390207181_qd1002-7.jpg

8GB dahili hafızaya sahip olan Artes QD1002’ın kapasitesi SD kart ile 32GB’a kadar artırabiliyor. Artes QD1002 Android 4,1 (Jelly Bean) sürümünü kullanıyor. 650 gram ağırlığı sayesinde çantaya konup rahatça okula götürebilen tableti, dilerse büyüklerde eğlence ve internet için rahatça kullanabilir.

Son Kullanıcı Fiyatı: 499TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.