Mobil

CyanogenMod 10.2 M1 birçok Android cihaz için yayınlandı

Geliştirici ekip, final seviyesine bir adım daha yaklaştı.

CyanogenMod 10.2 M1 birçok Android cihaz için yayınlandı

Android ekosisteminin önde gelen yazılım geliştirme ekici Cyanogen, Android 4.3 yapısına dayanan CM 10.2 M1 sürümünün dağıtımını yaklaşık 70 Android cihaz için başlattı. Kararlı sürümler için son aşama olarak gösterilen Milestone sürümler günlük kullanım açısından stabil ve kararlı bir performans sergiliyor. Geliştirici ekibin birkaç ay boyunca Milestone versiyonları geliştirmesi bekleniyor. Anroid 4.3 kararlı sürümlerin ise şubat-mart döneminde duyurulması bekleniyor.

1383550810_gsmarena001.jpg

Eğer siz de ROM yükleme konusunda  yeterli bilgi ve birikimi sahipseniz Android cihazınızda stok Android deneyimi yaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle cihazına özel geliştirilen yazılımı buradan indirmeniz gerekiyor. Yükleme sonrası gerekli olan Google uygulamalarına ise buradan erişebilirsiniz. Hatırlatmak gerekirse; yükleme işlemi için Android cihazınızın root yetkisine sahip olması gerekir. Yükleme ayrıca Recovery menüsünden yapılacağı için CWM ya da TWRP Recovery modlarından herhangi birinin cihazınızda yüklü olması gerekir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.