Mobil

CyanogenMod 10.2 RC1 Android 4.3 Yayınlandı

RC sürümlerin yayınlanması ile birlikte kararlı sürümlere sadece birkaç adım kaldı.


Android ekosistminin bir numaralı yazılım geliştirme ekibi olarak gösterilen Cyangen ekibi birçok Android cihaz için CyanogenMod 10.2 RC1 sürümleri yüklenebilir hale getirdi. RC1 sürümler Nightly versiyonlara nazaran daha az hata içerir ve günlük kullanım için oldukça işlevseldir.

Android cihazlara özel ROM yükleme konusunda tecrübeliyseniz ve cihazınızda stok Android deneyimi yaşamak istiyorsanız CyanogenMod ROM’ları tablet ya da telefonunuza yükleyebilirsiniz. Android 4.3 üzerine inşa edilen yazımlara buradan erişebilirsiniz. Aynı zamanda tüm cihazların listesine de ulaşabilirsiniz. Yükleme işlemi sonrası gerekli olan Google uygulamalarını ise buradan indirebilirsiniz.

1385203428_cyanogenmd.jpg

Android 4.3 yazılımlarını geliştirmeyi sürdüren geliştirici ekip bir yanda da Android 4.4 KitKat hazırlıklarını sürdürüyor. Yılsonuna kadar CM 11 (Android 4.4) Nightly sürümlerin yayınlanması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.