Mobil

Dell'in kararı şaşırttı

Dell verdiği kararla herkesi şaşırttı.


Bilgisayar üreticisi Dell 2010 yılında Amerika'da Aero modeli ile akıllı telefon piyasasına girmişti. Dell bir süre sonra da Steak 5 modeli ile pazardaki yarışına devam etmişti.

1333268398_dell-aero.jpg

Dell'in bu hamleleri beklediğinin aksine başarısız oldu.  Dell firması ABD piyasasından çekilme kararı aldı. Firma, Hindistan, Kore ve Çin'de akıllı telefon satışlarına devam edecek.
1333268755_dell-streak.jpg

Dell yakın bir zamanda tamamen piyasadan çekilip çekilmeyeceklerine dair kesin bir açıklama yapmadı. Ama söylentiler devam ediyor.

Dell'in CEO'su Michael yaptığı açıklamada Dell'in geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemli tabletler yerine Windows 8 destekli tabletlerin iPad'e rakip olacağını söyledi. Bu açıklama, Dell'in tabletlere ağırlık vereceği konusundaki söylentileri yoğunlaştırdı.

Yorumlar
Misafir
dell streak 5 alanlar 2.2.2 versiyonunda takılıp kaldılar.DELL streak 5,i 300.binden fazla insana sattı.ama arkasına düşmedi,güncelleme yapmadı.çok ayıp etti..rom çıkarıyor,çıkarılan rom,unda çin pazarından dünyaya yayılıyor,yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor.STEVE --JD.Mİ her neyse DELL alanlara karşı saygısızlık etmiştir. Mademki çıkardığın ürünün arkasında durmayacak isen,neden çıkarıyorsun.700 dolar ve TÜRKİYE,de 1400 lira satılan bu telefon,kabak gibi ortada kaldı.şimdi de fiyatları 3/ 1 oldu.yani 600 lira civarında.ama sürekli donuyor,kendi kendine kapanıyor,SÜREKLİ UZGÜNÜZ,yazıyor. DELL,in yetkilisi bu telefonu ne yapacağız,rom ve rootlarlada olmuyor. MİLLET PARA VERİP ALDI..sende parayı cebine attın.HELAL OLSUN İPHONE,ye malının arkasına düşüyor. Yazıklar olsun sana DELL YETKİLİLERİ.
Cevapla
Misafir
Bence bu telefona sahip olanlar haklarını aramalı. Kusurlu mal veriyorlar ve arkasında durmuyorlar. Bu nasıl iş yaw
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.