Mobil

Desire Eye kamera deneyimi birçok HTC telefon için yayınlandı

HTC telefonları benzersiz kamera özellikleriyle donatılıyor.

Desire Eye kamera deneyimi birçok HTC telefon için yayınlandı

Özçekim odaklı Desire Eye modelinde 13MP ön kameranı yanında sunduğu kamera yazılımıyla da dikkatleri çekmeyi başaran HTC, söz konusu yazılımı başta One M8 olmak üzere bazı cihazlarına sunacağının müjdesini verdi. Eye Experience (Göz deneyimi) güncelleme paketi ilk olarak geçtiğimiz günlerde One M8 için yayınladı. Android 4.4.4 güncellemesine yükseltilen telefon oldukça zengin bir kamera yazılımına da sahip oldu.

1413911914_tmobileeyeexperienceupdatem8.jpg

Güncellemenin dağıtılacağı diğer telefonlar; HTC One (M7), HTC One (E8), HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One Remix, HTC One Max, HTC Desire 612 ve HTC Desire 816 şeklinde sıralanırken, Amerika’nın önde gelen taşıyıcılarından T-Mobile saydığımız tüm modeller için Android 4.4.4 güncellemesine kamera yazılımını dahil ederek dağıtmaya başladı.

Ön kamera ile en fazla dört kişi arasında gerçekleştirilebilen video konferans modu, ön ve arka kamera ile aynı anda video çekimi ve özçekim moduna özel filtreler güncelleme kapsamında yer alıyor.

Alt kısımda ve sonraki sayfalarda yer alan fotoğraf ve videolardan kamera yazılımının detaylarına göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.