Dev marka fiyat kırdı! Akıllı telefon sadece 1700 TL! - Page 1

Akıllı telefon fiyatları gün geçtikçe zamlanıyor. Artan çip krizi ve global anlamda tüm dünyayı etkisi altına alan enflasyon sebebiyle fiyatlarda genel bir artış söz konusu. Ancak Türkiye kapsamında düşünüldüğünde bir de artan dolar kuru karşımıza çıkıyor.

Dev marka fiyat kırdı! Akıllı telefon sadece 1700 TL! - Page 2

Tüm bu etkenler göz önüne alındığında yeni bir akıllı telefon almak gittikçe zorlaşıyor diyebiliriz. Ülkemizde bir de vergiler eklendiğinde akıllı telefonların fiyatları asgari ücretin dahi kat kat üstü olabiliyor.

Dev marka fiyat kırdı! Akıllı telefon sadece 1700 TL! - Page 3

Bu kapsamda uygun fiyatlı ve güzel özelliklere sahip bir cihaz bulmak şimdilerde geçmişe göre daha zor olabiliyor. Ancak söz konusu akıllı telefonlar olduğunda uygun fiyatlı bir cihaz bulmak da mümkün. Bu kapsamda dünya devi telefonunu 1700 TL'den satışa sunuyor.

Dev marka fiyat kırdı! Akıllı telefon sadece 1700 TL! - Page 4

Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezi durumunda. Dijitalleşen dünyada online görüşmelerden tutun her işi yaptığımız cihazlar hayatımızın her alanında bize lazım. Bu sebeple bir cihaz seçerken hem fiyatına hem de özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Dilerseniz lafı uzatmadan söz konusu cihaza bir göz atalım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.