Mobil

Dolphin Browser tüm yetenekleriyle iOS' da

Küçük dokunuşlarla kullanıcılarına yeni bir internet deneyimi sunan Dolphin Browser artık iOS' da


Android işletim sistemli telefonlarda oldukça popüler olan Dolphin Browser, küçük işaretler çizerek bir takım işlemleri yapmanıza olanıyor ve farklı bir internet deneyimi sunuyor.

Dolphin Browser ile Android' li telefonlarda büyük başarı elde eden MoboTap şirketi, şimdi de iOS platformu için çalışmalara başladı. Şuan için Dolphin Browser' ın ücretsiz bir versiyonu, Safari üzerinden çalışacak şekilde yayınlandı. Gelişmiş olan ve tamamen farklı tasarımlara ve eklentilere sahip ücretli Dolphin Browser ise hala geliştirme aşamasında.

Dolphin Browser' ı özel kılan ne?

1314870149_dolphinbrowseriphonedetay.jpg

Öncelikle bir çok tema ve eklentiye sahip. Bunların dışında, ekran üzerinde daha önceden belirlenmiş komutları çizerek işlem yapmanız mümkün. Örneğin "<" işaretini çizdiğinizde bu bir önceki sayfaya git demek. Yada "V" işaretini yaptığınızda sayfanın en altına git demek. Ayrıca kendi parmak hareketlerinizi de oluşturmak mümkün.

Bu özellik ile rakiplerine göre oldukça kullanışlı olan Dolphin Browser, Android ile kazandığı deneyimi iOS' a aktarmak istiyor. Tarayıcının diğer önemli özellikleri ise şöyle; web sayfalarını dergi tarzında gösterebilen Webzine özelliği, sık kullanılanlar için kenar çubuğu, akıllı adres çubuğu ve Speed Dial özelliği yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.