LG Optimus 4X HD

Donanım puanı: 90.716 puan

Donanım kontrol: Nvidia'nın dört çekirdekli işlemcisi, inanılmaz derecede parlak HD ekran ve harika telefon donanımı, 4X HD'nin en iyi özelliklerinden.

Özellikleri: 4,65 inç dokunmatik ekran (HD), 1,5 GHz dört çekirdekli işlemci, Wi-Fi, HSPA; 8 megapiksel kamera (Full HD video), microSD ile arttırılabilir hafıza, A-GPS alıcı, HDMI dönüştürücü için MHL destekli microUSB girişi, Bluetooth, GSM Quad Band.

Fiyatı: 930 TL.

Nokia Lumia 920

Donanım puanı: 90.846 puan

Donanım kontrol: Lumia 920 biraz kalın ve ağır bir cep olabilir, ancak fazlasıyla iyi bir donanıma sahip. Kamerası, köşelerdeki önemsiz zaafiyeti dışında çok keskin ve gerçek renklere sahip fotoğraflar çekebiliyor. Çok keskin ve temiz Puremotion ekran ve 32GB depolama özelliği, cihazın çekici özellikleri arasında.

Özellikleri: HSPA+, Wi-Fi, 4.5 inç dokunmatik ekran (Pure Motion HD), 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, 8.7 megapiksel kamera + BSI sensör ve resim sabitleme, A-GPS, 16GB dahili depolama alanı (genişletilemiyor), NFC, Bluetooth, dört bant GSM.

Fiyatı: 1.390 TL

Sony Xperia SP

Donanım puanı: 90.849 puan

Donanım kontrolü: MHL uyumlu USB portu, NFC ve LTE özellikleriyle orta seviye, uygun fiyatlı bir telefon. Ekran kalitesi de iyi olan cep, iyi bir kontrast seviyesi ve yüksek parlaklık sunabiliyor. Çift çekirdekli CPU, akıcı bir performans sunuyor.

Özellikleri: 4.6 inç dokunmatik ekran (HD), 1.7GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, LTE, HSPA+, Wi-Fi, A-GPS, genişletilebilir depolama (microSD yoluyla), NFC, Bluetooth, HDMI adaptörü için MHL destekli USB, dört bant GSM.

Fiyatı: 1.250 TL.

Samsung Galaxy Express

Donanım puanı: 91.096 puan

Donanım kontrol: Galaxy Express, AMOLED ekranı sayesinde siyah seviyelerinde ve renk yelpazesinde S4'ün hiç gerisinde kalmıyor. Akıcı bir performans sunan çift çekirdekli Qualcomm işlemci de cihazın avantajları yanında.

Özellikleri: 4.5 inç dokunmatik ekran, 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kamera, LTE, HSPA+, WiFi, genişletilebilir depolama, A-GPS, Bluetooth, USB, dört bant GSM.

Fiyatı: 260 euro (yurtdışı)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.