Mobil

Dördüncü nesil Moto X'te parmak izi tarayıcısı yer alabilir

Yeni nesil Moto X'e ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlere göre dördüncü nesil Moto X'te parmak izi tarayıcısı yer alacak.

Dördüncü nesil Moto X'te parmak izi tarayıcısı yer alabilir

Mobil dünyasında parmak izi tarayıcısını ilk olarak 2011 yılında ATRIX 4G modeliyle kullanan Motorola, uzun bir aradan sonra bir kez daha şu sıralar standart bir donanım haline gelen parmak izi tarayıcısını akıllı telefonlarda kullanmaya başlayacak.

Sosyal medyanın son dönemdeki güvenilir kaynaklarından biri olan Ricciolo’ya göre dördüncü nesil Moto X’te parmak izi tarayıcısı yer alacak. Yeni nesil Moto X’te parmak izi tarayıcısının şimdilik nereye konumlandırılacağı bilinmiyor.

1450849958_1450273651moto-x-2016.jpg

İlk görüntüleri geçtiğimiz gün ortaya çıkan dördüncü nesil Moto X’e metal bir kasa eşlik edecek. Metal kasanın yanı sıra yeniden tasarlanan kamera modülü ve alt bölümde geniş bir alana yayınlanan hoparlör telefonun tasarımında dikkat çeken detaylar.

1450849984_moto-x.jpg

Ortaya çıkan son bir görüntü ise yeni Moto X’te işlemci için soğutucu ısı borularının kullanılacağını doğruladı. Snapdragon 820 işlemcisinden güç alacağı bildirilen telefon 2016’nın ikinci çeyreğinde tanıtılacak. 


 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.