Mobil

Dört farklı operatör için dört farklı LG G3

LG, dört Amerikan operatör için dört farklı LG G3 akıllı telefon üretti.


Yakın zamanda tanıtılan LG G3, mobil kullanıcıları tarafından tam not aldı. Oldukça beğenilen akıllı telefon, bu yıl farklı bir yeniliğe de imza attı. LG firması, Samsung, HTC ve diğer amiral gemisi cihazların aksine dört büyük Amerikan operatörü için ayrı model üretti.  Bu operatörlere özel LG G3 modelleri markalaşma farklılıklarının yanı sıra, tasarım olarak ta birbirinden ayırt edilebilecek.

LG daha önce Verizon için LG G3 akıllı telefonu özel olarak üreterek markalaştırmıştı.  LG G2’de orijinalinden farklı olarak Verizon logosu dışında kamera lensi için bir halka çerçeve ve arkasındaki kilit / güç düğmelerinin fiziksel özelliklerinde farklılık vardı.

Şirket bu sefer daha az bir ölçüde olsa LG G3 ile de aynı yöntemi uyguladı ancak, Amerika’nın en büyük operatörü Verizon için hazırladığı LG G3 modelinde düğme düzenlemesinde bir değişiklik olmadı. Yalnız yine kamera çevresi için farklı bir halka çerçeve kullanıldı.

Ayrıca AT & T için yapılan LG G3 geçen yılki gibi aynı sadece arkasının arka kısmının LG logosu yerine kendi logosu ve alt kısmında LG G3 logosu yerleştirilmiş. T-Mobile’ın da sadece arka kısmında logosu mevcut. LG G3’ün Sprint modelinde ise hiçbir markalaşma ve logo bulunmuyor.

@Evleaks’ın sızdırdığı görseli aşağıda inceleyebilirsiniz.

1404536059_lgg3-all4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.