Mobil

Dünyanın en küçük telefonu Palm satışta!

Kredi kartı büyüklüğündeki Palm, satışa sunuldu. Peki cihaz ne kadar işlevsel? Fiyatı ne kadar? İşte detaylar!


Bir dönem küçülme trendine giren telefonlar akıllandıkça boyutları da hızla büyümeye başladı. 6 inçten büyük amiral gemilerinin hakim olduğu piyasaya bu mantaliteye karşı çıkan bir ürün sürüldü.

Dünyanın en küçük telefonu Palm satışta!

Kredi kartı büyüklüğündeki Palm, ABD'de satışa sunuldu. Ürünün fiyatı ise 350 dolar olarak açıklandı. Palm, Android işletim sisteminin son sürümü (9.0 Pie) ile çalışıyor.

Kredi kartı büyüklüğündeki telefon Google'ın uygulama mağazasındaki tüm Android uygulamalarını çalıştırabiliyor. Ancak gelen ilk yorumlara göre, cihaz düşük batarya değeri yüzünden 4-5 saatlik kullanımdan sonra kapanıyor.

Palm'ın Wi-Fi ve LTE özellikleri de gelen ilk incelemelerde sınıfta kalmış durumda.

Ancak koleksiyon severler için kaçırılmayacak bir ürün gibi durduğunu dile getirmeden geçmek istemeyiz. Ürünün fotoğraflarına yukarıdan ulaşabilirsiniz sevgli Teknolojioku takipçileri.

Peki ya siz cihazın tasarımını nasıl buldunuz? Böylesine ufak ve işlevsiz bir ürünün piyasaya sürülmesi ne kadar doğru? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
DelirJack
Tatlı bir görüntüsü var ama işlevsizliği kötü olmuş. Can sıkıntısı bir ürün.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.