Dünyanın en pahalı 11 iPhone kılıfı - Page 1

Louis Vuitton Kılıf:Çanta ve ayakkabı sektörünün en tanınmış ismi bu sefer tasarladığı iPhone kılıfı ile kendinden söz ettiriyor. Bu kılıf görüldüğü üzere sade bir dönüme sahip. 1854 yılında kurduğu moda evi ile Louis Vuitton bir dev olmayı zaten başardı. Kalitesini ve çizgisini çoktan belirledi ve zirvede yaşayanlardan. iPhone'unuz için tasarladığı 330 dolarlık sığır derisi kılıf ikonik Louis Vuitton logosunu taşıyor.

Dünyanın en pahalı 11 iPhone kılıfı - Page 2

Gucci Timsah Derisi Kılıf: Gucci'de Louis Vuitton gibi deri kullanmayı tercih etmiş ama bu sefer daha pahalı bir deri: Timsah derisi. 495 dolar değerindeki bu Gucci timsah derisi kılıf da tamamen sade bir görünüme sahip. Ayrıca timsah derisinin sığır derisinden daha dayanaklı olduğu da bilinen bir gerçektir.

Dünyanın en pahalı 11 iPhone kılıfı - Page 3

Dolce & Gabbana Kılıf:Gümüş ve bronz renklerinde yapılmış timsah derisi keseler altın zincir detayı ile Dolce & Gabbana'nın izlerini taşıyor. Fazla abartılı olan D&G tarzını yansıtan bu iPhone kılıfları, bir kılıftan ziyade küçük birer çantaya benziyor. 595 dolardan alıcı bulan bu iPhone aksesuarı sayesinde, telefonunuz dışında kredi kartı ve paranızı da taşıyabiliyorsunuz.

Dünyanın en pahalı 11 iPhone kılıfı - Page 4

Gresso Titanyum Koruma Kılıfı: Klas bir görünüme sahip olan bu iPhone kılıfı, genel olarak beylerin dikkatini çekiyor. Katı el işi titanyum koruma kılıfı, 1000 dolar ve 10.000 dolar arasında değişen fiyatlara sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.